تبلیغات
شهر آبگرم قزوین، شهر چشمه های درمانگر - مطالب فروردین 1395
 
شهر آبگرم قزوین، شهر چشمه های درمانگر
برای اینکه آبگرم به جایگاه واقعی خود برسد، باید همه باهم تلاش کنیم
آبگرم ایسّی سو


کمتر کسی پیدا میشود که اسم شهر توریستی و شهر چشمه های درمانگر یعنی آبگرم را نشنیده و حداقل یکبار به این شهر نیامده باشد. با این حال هدف آبگرم ایسّی سو سعی در معرفی بیشتر شهر آبگرم و ارائه مطالب عمومی میباشد(جهت مشاهده مطالب مورد علاقه خودتان به قسمت موضوعات مراجعه فرمایید)مطالب خودتان را با استفاده از قسمت نظرات یا قسمت ارتباط با مدیر سایت، ارسال نمایید تا با نام خودتان منتشر شود

مدیر سایت : الله پرست
پنجشنبه 26 فروردین 1395 :: نویسنده : آیدین

با وجود تاکید دولت بر ثابت ماندن نرخ کرایه ها در سال95متاسفانه خبرها حاکی از آن است  که کرایه تاکسی در شهر آبگرم به صورت خودسرانه و غیرقانونی افزایش یافته. این درحالی است که در شهرهای بزرگی چون تهران و قزوین نرخ کرایه ها در سال95 تا کنون هیچ تغیری نداشته. به نظر میرسد که برخی از رانندگان به صورت خودسرانه طبق یک رسم کهن و دیرینه(که هر سال دم عید باید نرخ کرایه ها به صورت کیلویی افزایش یابد) اقدام به افزایش کرایه نموده اند. لطفا مسولین پاسخگو باشند. 
موضوع : بعضی از خبرهای آبگرم، 
برچسب ها : آبگرم+نرخ کرایه تاکسی،
لینک های مرتبط :

تیم پزشکی در قزوین انجام داد

نجات مائده دو ساله بعد از غرق شدن در آب رودخانه

خبر، سید حسن موسوی. در روزهای پایانی تعطیلات نوروز 1395 خانواده ای با اتومبیل سواری خود در داخل رودخانه شهر آبگرم، واقع در شهرستان آوج از استان قزوین، افتادند و دختر دو ساله آنان بعد از نجات توسط امدادگران، به خاطر غرق شدن به کما رفت، ولی با اقدامات به موقع اورژانس شهرستان و تیم پزشکی و پرستاری مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی قزوین، زندگیش نجات یافت.

فاطمه قلی پور، مسؤول شیفت عصر بخش چهار زنان مرکز آموزشی – درمانی شهید رجایی در این خصوص گفت: این دختر دو ساله توسط تیم اورژانس به این مرکز انتقال داده شد و بعد از یک روز در کما بودن، زندگی دوباره را تجربه کرد و در سلامتی کامل به سر می برد.

ایشان گفت: دکتر مهران مولوی، متخصص مغز و اعصاب؛ دکتر مهدی یوسفی، متخصص ارتوپدی؛ دکتر داود محمدی، متخصص جراحی عمومی؛ دکتر کامبیز بروجلی، متخصص بیهوشی و تیم پرستاری زحمات زیادی برای نجات جان این بیمار انجام دادند.


آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی قزوین

www.qums.ac.ir

موضوع :
برچسب ها : غرق شدگی آبگرم + حادثه آبگرم،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 10 فروردین 1395 :: نویسنده : آیدین
سه شنبه 3 فروردین 1395 :: نویسنده : آیدین
در پی وقوع سه انفجار در فرودگاه و ایستگاه متروی مالبک بروکسل، پایتخت بلژیک دست کم ۲۱ نفر کشته و ۳۵ تن زخمی شدند.
موضوع : بین الملل، 
برچسب ها : انفجار بروکسل،
لینک های مرتبط :


آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
متن مربوط به تصویر متن مربوط به تصویر